Archiv novinek 2014

Nové centrum „Centre of Excellence“

28.11.2014

Nové centrum „Centre of Excellence“ je třešničkou na dortu ke 40. narozeninám společnosti Den Braven Sealants.

Oslava 40. narozenin společnosti Den Braven Sealants v roce 2014 dostala dne 8. listopadu dodatečný lesk v podobě otevření nového centra „Centre of Excellence“ za účasti radních z města Oosterhout. Společnost Den Braven bude toto školicí středisko využívat k podpoře zákazníků a zaměstnanců s cílem, aby tito byli aktuálně informováni o tom nejčerstvějším vývoji a nejnovějších postupech. Společnost pro své zákazníky organizuje workshopy týkající se jejích produktů, konceptů a aplikací. Nadto zde budou školeni zaměstnanci ze skupiny Den Braven z celého světa. Nová budova disponuje vzduchotěsným designem.Nové centrum Centre of Excellence.jpg

Centrum „Centre of Excellence“ má k dispozici všechny myslitelné vymoženosti. Rozsáhlá zkušebna je koncipována takovým způsobem, aby bylo možné provádět praktické demonstrace až pro 50 lidí na několika místech najednou. Pro školicí a výukové účely jsou v centru připraveny praktické mobilní moduly se stavebními prvky. Budova je moderního charakteru a k její výstavbě byly použity výhradně trvale udržitelné materiály. Speciální odvážný design falešné přední strany se svou strukturou plnou mezer poskytuje neustále se měnící světlo uvnitř celé budovy, což k ní přitahuje oči snad všech kolemjdoucích.

Vzduchotěsná a udržitelná

Geotermická pumpa spodní vody se 7 vrty, každý až do hloubky 125 metrů, spolu s 80 solárními kolektory na střeše, generují dostatek energie k tomu, aby poháněla instalace M a E na zcela udržitelné úrovni. Aby byla tato energie využita co možná nejlépe, disponuje „Centre of Excellence“ vzduchotěsným designem v souladu s třídou 3, čili s tou nejvyšší klasifikací. Sám za sebe mluví fakt, že pro tuto stavbu byly použity všechny produkty z řady Den Braven „Udržitelná vzduchotěsná budova“. Vzduchotěsnost byla otestována a následně obdržela osvědčení na základě měření certifikovanou agenturou.

Doba stavby byla relativně krátká, činila pouhých 7 měsíců.

O společnosti Den Braven

Den Braven je dynamickou a podnikavou nadnárodní společností s cca 1200 nadšenými zaměstnanci, s 8 výrobními závody a 25 prodejními a distribučními centry. Díky své celosvětové síti distribučních bodů Den Braven navíc disponuje globálním pokrytím. Od svého vzniku v roce 1974 se společnost Den Braven specializuje na ISO certifikovanou výrobu produktů vysoce kvalitních tmelů, lepidel, polyuretanových montážních pěn a technických aerosolů pro oblast stavebnictví a pro různé druhy průmyslových aplikací. Díky období silného růstu získala společnost v mnoha zemích pozici lídra ve své oblasti. Centrála se nachází ve městě Oosterhout. Produkty společnosti Den Braven jsou známy pod značkami Den Braven, Zwaluw, Hercuseal a Tectane, a pod různými soukromými značkami partnerů. Více informací naleznete na adrese www.denbraven.com.