Archiv novinek 2015

Informace o podzimní mediální kampani

21.08.2015

Vážení zákazníci, obchodní partneři a příznivci značky Den Braven,

pro období podzim 2015 jsme připravili masivní mediální kampaň v rámci České republiky a Slovenské republiky, a to na podporu prodeje výrobků značky Den Braven, nejen výjimečného lepidla MAMUT GLUE (High tack), ale také všech ostatních tmelů, silikonů, dalších produktů a obecně také na podporu samotné značky Den Braven.

Cílem kampaně je zvýšit povědomí o značce Den Braven a výrobcích z našeho širokého portfolia produktů, upevnit pozici na trhu a oslovit nové zákazníky a více informovat ty stávající.

Na září a říjen jsme připravili masivní billboardovou kampaň v rámci České i Slovenské republiky.

2015-podzim-billboard-kampan-2015-cz-01.jpg

Samotná mediální kampaň se netýká pouze outdoorové reklamy na billboardech, ale bude také probíhat na ostatních mediálních kanálech.

Máme připraveny televizní reklamy v podobě nových spotů/sponzorských odkazů. První spoty budou vysílány už poslední týden v srpnu. Kampaň poběží na TV Barandov, Prima Cool, Prima ZOOM, ČT sport, Markíza …

Bude probíhat komunikace na internetu, sociálních sítích, plánujeme spustit nový mikrosite web, to vše pro lepší komunikaci s klienty a koncovými zákazníky.

Jsou připravena nová videa, která budou promována na webech, v souvislosti s tím je připravena soutěž pro koncové zákazníky o zajímavé ceny, kde mohou získat triko, přilbu, zážitek – lyžování s Ondřejem Bankem.

U našich zákazníků ve stavebninách, marketech aj., budou probíhat promo akce s technickou podporou. Technici v místě prodeje zodpoví zákazníkům jejich technické dotazy k produktům, vhodným skladbám materiálů a aplikacím. Zákazníci zde získají nejen informace, ale také propagační předměty.

Další reklamy poběží na hokejových stadionech na reklamních kostkách, budou reklamy na fotbalových akcích a reklamy na FED CUPu.

Nezapomněli jsme ani na naše příznivce z řad kutilů, domácích mistrů, pro které připravujeme další reportáže v oblíbených televizních pořadech Gondíci s.r.o. a Loskuták.

Naše zákazníky bude také zajímat rozšiřování a růst firmy, otevření nové haly centrálního skladu, což přinese lepší služby v oblasti zásobování, logistiky a celkově přinese další zlepšování odběratelsko-dodavatelských vztahů.

2015-podzim-billboard-kampan-2015-cz-02.jpg

2015-podzim-billboard-kampan-2015-cz-03.jpg

O konkrétních probíhajících akcích v daném období budete také informováni na sociálních sítích, sledujte nás na profilech https://www.facebook.com/denbraven.cz a https://www.facebook.com/denbraven.sk, přidejte si nás do oblíbených a budete mít informace o aktuálním dění.

Spoty si můžete prohlédnout zde: