Kariéra ve společnosti Den Braven

Volná místa

Pokud chceš pracovat, ať už rukama nebo hlavou, přitmel se k nám. Hledáme právě tebe.

den braven úvalno kariéra foto

Proč právě k nám?

Jsme ryze česká společnost, která chce být lídrem v oboru stavebnictví, a to nejen v Česku, ale v celé střední Evropě. Hledáme a potřebujeme talenty, kteří se přidají k nám a pomohou naplnit vizi moderní, sebevědomé a zároveň odpovědné firmy vůči svým zaměstnancům, klientům, ale i místu, kde žijeme a působíme.

Vlastní výrobní závod patří k nejmodernějším v Evropě, a to včetně vybavených laboratoří pro vývoj a testování produktů. Klíčoví jsou však lidé, bez jejich talentu, vnitřní motivace a schopností lze hrát tak maximálně „okresní přebor”. My chceme víc, práce nás baví a chceme uspět i vůči tvrdé konkurenci nadnárodních korporátů.

Pokud chceš opravdu pracovat, ať už rukama nebo hlavou, přitmel se k nám. Hledáme právě tebe.

Staň se i ty součástí Den Braven týmu.

Často kladené otázky (FAQ)

Pokud něčemu nerozumíš nebo se chceš na cokoliv zeptat související s kariérou u Den Braven, neváhej. Žádná otázka není hloupá.

Pošli svůj životopis na kariera@denbraven.cz a nezapomeň email označit značkou inzerátu/pozice.

Životopis je zařazen do výběrového řízení, dle značky ( dle vypsané pozice) a předán vedoucímu náboru. Po uplynutí doby na zaslání životopisů Tě budeme kontaktovat.

Samozřejmě, praxe je výhodou nikoli však podmínkou. Rádi si Tě zaučíme a zaškolíme.

Na pohovor si Tě pozveme, pokud budeš splňovat naše požadavky. Budeme Tě kontaktovat telefonicky a domluvíme si termín. (proto je důležité mít aktuální telefonní číslo v životopisu).

Většinou pohovory probíhají osobně na dané pobočce. V některých případech probíhá první kolo on-line, ale poté Tě určitě budeme chtít poznat osobně.

Pošli svůj životopis na kariera@denbraven.cz a uděl nám souhlas se zpracováním svých osobních dat. My životopis vyhodnotíme a dáme vědět, zda bychom pro Tebe měli pracovní místo nebo si životopis ponecháme v databázi. V případě otevření vhodné pozice Tě budeme kontaktovat.

Nebyla pro tebe vhodná pozice? Napiš nám.

Někdy se to může stát, že je vše obsazené, ale nezoufej. Máš možnost napsat a třeba nás tvé dovednosti zaujmou.