Míchací stroj M-TEC DUO – MIX 2000

Vážení zákazníci a obchodní přátelé, naše společnost má k dispozici míchací stroj M-Tec DUO – MIX 2000, který Vám můžeme za určitých podmínek poskytnout. Nabízíme Vám nejen produkty, ale také prostředky pro jejich zpracování. Toto zařízení je možno bezplatně zapůjčit při smluveném paletovém odběru min. 6-ti palet v rámci Moravy a při odběru min. 10-ti palet v rámci Čech. Stroj bude na stavbu dopraven při závozu produktů a zároveň bude možné požádat o zaškolení našimi technickými poradci.

Může Vám usnadnit Vaši práci a realizace Vašich zakázek bude mnohem rychlejší. Můžete takto získat i výhodu vůči konkurenci.

Jak to funguje

Tento stroj je vhodný pro aplikaci suchých omítek a samonivelačních hmot. Míchací stroj pracuje s duálním míchacím principem a principem míchání ,,materiál do vody“ díky kterému je materiál lépe promíchaný, lépe se zpracovává a má větší vydatnost. Rychlost aplikace samonivelačních hmot je až 5x vyšší než při ruční aplikaci. Realizační firmy nebudou muset řešit běžné formality spojené s rezervací a placením při zapůjčení stroje. Daný míchací stroj je v půjčovnách strojů běžně pronajímán za 950 Kč/den a výše a to bez dopravy, vč. kauce ve výši 15 000 Kč. Pro bližší podmínky zapůjčení stroje a odběru sypkých směsí kontaktujte svého obchodního zástupce v regionu, případně kontaktujte technické oddělení, viz informace na stránce Kontakt.

Technické podmínky pro připojení stroje

El. přípojka: 3×230/400V PE + N; – Požadované jištění: 25 A; – vodní hadice ¾“ se spojkou GEKA, potřebný tlak vody min. 2,5 bar při běžícím stroji ; Technické údaje: – výkon od cca 22 l /min do 35 l /min podle použité směsi, šnekového čerpadla a hadic; – rozměry: 1350 x 640 x 1450  (d x š x v); – hmotnost: cca 250 kg bez příslušenství;

Rezervovat míchací stroj

Videoukázka představuje aplikaci výrobku Samonivelační hmota na podlahy RAPID S400 při rekonstrukci autosalónu Peugeot ve Zlíně, kde byla tato hmota strojně naaplikována v celkové ploše 600m2.