Zateplovací systém ETICS

Rozhodnout se dnes pro zateplení domu, znamená přijmout řešení s širokým spektrem přínosů, od okamžitých finančních úspor snížením tepelné náročnosti budovy po dlouhodobé vylepšení kvality života a pozitivního dopadu na životní prostředí.

Vnější kontaktní zateplovací systémy fasád v různých provedeních a kombinacích.

Prémiové elastické řešení

Zateplovací systém ETICS ELASTIC STYRO-PUR

Prémiový zateplovací systém, kde izolantem je polystyren. Prodyšné a pružné řešení.

Více informací

Prémiové elastické řešení

Zateplovací systém ETICS ELASTIC MINERAL

Prémiový zateplovací systém, kde izolantem je minerální vata. Bezpečné a pružné řešení.

Více informací

Lehké a ekonomické řešení

Zateplovací systém ETICS STYRO-PUR

Standardní zateplovací systém, kde izolantem je polystyren. Efektivní a ekonomické řešení.

Více informací

Protipožární a prodyšné řešení

Zateplovací systém ETICS MINERAL

Standardní zateplovací systém, kde izolantem je minerální vata. Bezpečné a ekologické řešení.

Více informací

Zde jsou klíčové benefity, proč je zateplení domu rozumnou volbou

Úspory na vytápění

Průměrně 70 % energie v domácnostech se spotřebuje na vytápění. Zateplením se snižují tepelné ztráty přes obvodové stěny, střechy a okna, což přináší výrazné snížení nákladů.

Zlepšení hygienických podmínek

Nezateplené stěny staveb jsou náchylné k výskytu plísní a hub, což může negativně ovlivnit zdraví obyvatel. Zateplení zvyšuje povrchovou teplotu stěn a brání tak kondenzaci a vzniku plísní.

Estetické vylepšení

Zateplením se obnovuje vnější vzhled stavby, který se stává atraktivnějším a lépe se tak začleňuje do okolního prostředí. To může pozitivně ovlivnit i celkovou hodnotu nemovitosti.

Ochrana životního prostředí

Snížení spotřeby energie na vytápění vede k menší produkci skleníkových plynů a jiných škodlivých emisí, což má významně pozitivní vliv na ochranu a zlepšení kvality životního prostředí.

Ekonomické výhody

Investice do efektivnějších zdrojů tepla a zateplení snižují náklady a rychle se vyplácí. Úspory na vytápění dosahují okolo 30-40 %, u zděných staveb z cihel či smíšeného zdiva až 60 %.

Prodloužení životnosti stavby

Zateplením se předchází cyklickému zamrzání a rozmrazování, které může vést k postupnému poškození materiálu. Tím se výrazně prodlužuje životnost fasády i celé budovy.

V dnešní době, kdy se klade důraz na udržitelnost, energetickou účinnost a zdravé bydlení, představuje zateplení domu strategickou volbu pro každého, kdo hledá způsob, jak zlepšit svůj domov, snížit své životní náklady a přispět k lepší budoucnosti pro nás všechny.

Nabízíme širokou škálu řešení, která umožňují každému najít ten pravý systém, který nejlépe odpovídá jeho potřebám, preferencím a rozpočtu. S Den Braven si můžete být jisti, že vaše investice do zateplení přinese všechny výše zmíněné přínosy a zároveň získáte kvalitní servis a podporu na míru vašim požadavkům.