Skladník – Praha (Horní Počernice)

Jsme ryze česká společnost, která chce být lídrem v oboru stavebnictví, a to nejen v Česku, ale v celé střední Evropě. Právě hledáme kandidáty na pracovní pozici – Skladník (Praha – Horní Počernice), jejíž náplní je například nakládka a vykládka zboží, kompletace zboží nebo práce s vysokozdvižným vozíkem a retrákem.

Vlastní výrobní závod patří k nejmodernějším v Evropě, a to včetně vybavených laboratoří pro vývoj a testování produktů. Klíčoví jsou však lidé, bez jejich talentu, vnitřní motivace a schopností lze hrát tak maximálně „okresní přebor”. My chceme víc, práce nás baví a chceme uspět i vůči tvrdé konkurenci nadnárodních korporátů.

Pokud chceš opravdu pracovat, přitmel se k nám. Hledáme právě tebe.

Více informací o naší společnosti je k dispozici na této stránce. A toto je náš příběh.

Náplň práce

  • nakládka a vykládka zboží
  • kompletace zboží
  • práce s vysokozdvižným vozíkem a retrákem

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení dle výkonu
  • výhody stabilní společnosti
  • práce v temperovaném skladu
  • jednosměnný provoz, víkendy volné
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké slevy na výrobky
  • proškolení BOZP + PO

Požadujeme

  • orientaci ve skladovém hospodářství
  • oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku, retráku výhodou (není podmínkou)
  • dobrou fyzickou kondici (manipulace s těžšími předměty, sklad pro stavebnictví)
  • flexibilitu
  • samostatný přístup k plnění úkolů
  • trestní bezúhonnost

Další informace

  • místo výkonu práce: Praha (Horní Počernice)
  • nástup ihned nebo dle dohody

Vaše odpovědi zasílejte formou strukturovaného životopisu na e-mail kariera@denbraven.cz, zn. Praha – SKLAD“ nebo formulářem u tohoto inzerátu.

Upozornění: Pro zařazení do výběrového řízení je nutno přiložit životopis. Bez přiloženého životopisu nebudete zařazeni do výběrového řízení (formát Word, PDF)! Před odesláním zkontrolujte aktuálnost svého životopisu (kde nyní pracujete, jste-li momentálně na úřadě práce, napište to do životopisu).

Získaná data budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu než najdeme vhodného uchazeče a místo obsadíme.